Через те, що китайська влада в деяких провінціях повністю заборонила поховання в землі, виробництво і навіть зберігання трун стало незаконним.
Як інформує гонконзька газета South China Morning Post, у східному Китаї після введення заборони на поховання в землі труни стали переробляти на меблі.
Один з працівників меблевої галузі заявив, що його підприємство скуповує труни за дуже низькими цінами. Однак він не уточнив, з якого міста їх присилають.
Ця практика була піддана критиці в Інтернеті. «Це частина нашої системи переконань, це виявляє наші почуття до померлих родичів». Як це раптово може бути незаконним?», — пише один із користувачів Інтернету.
Чжоу Кай, адвокат юридичної фірми в Наньцзіні, сказав, що хоча уряд може мати добрі наміри, це недоречно. Він також наголосив, що це є традиційною практикою. «Найкращим способом було б заохочення та висунення пропозицій для поступового вирішення цієї проблеми, наприклад, виділення лише певних зон для поховальних заходів», — зазначив він.
Китайська влада протягом багатьох років акцентує увагу на тому, що країна не має достатньо вільної землі під майбутні цвинтарі, а тому закликає до спалення тіл померлих.
У деяких китайських провінціях півроку тому було введена повна заборона поховань на землі. У місті Суцян труни були продані на один з лісопильних заводів, на якому вони будуть використовуватися для виробництва меблів.
South China Morning Post відзначає, що мешканці провінцій, в яких було запроваджено заборону, незадоволені. Люди часто витрачали на труни значну частину своїх заощаджень, а тепер вони конфісковані. Також ходять чутки про те, що деякі труни можуть використовуватися після ексгумації.
При полной или частичной перепечатке материалов сайта
ссылка на www.zakyiv.com обязательна. www.zakyiv.com оставляет за собой право потребовать удалить уникальную статью, которая была перепечатана с сайта.