Черновецький вчить киян не платити комунальні послуги
У будинку по вул. Хрещатик, 44, де знаходиться книгарня "Знання" вимкнули опалення. Працівники наголошують на можливому закритті магазину через несумісні з життям умови роботи. Про це повідомив голова постійної комісії з питань культури та туризму Олександр Бригинець.
До комісії надійшов лист від працівників книгарні, які стверджують, що не дивлячись на те, що магазин не має боргів за сплату комунальних послуг, 9 грудня їм відключили опалення. Через це книгарня змушена була скоротити робочий день на 3 години, бо "температура в приміщенні не перевищує 9 градусів, у зв'язку з чим працівники почали хворіти".
"Колектив книгарні, ведучи свій не надто рентабельний бізнес, знаходить можливість оплачувати комунальні послуги, а от структури Черновецького ні", - дивується О.Бригинець.
Основними боржниками у будинку є Головне управління з питань взаємодії зі ЗМІ та зв'язків з громадськістю, Головне управління внутрішньої політики та Управління зовнішньоекономічних зв'язків та міжнародного співробітництва.
"По-перше, це урок киянам, як треба сплачувати комунальні послуги – фактично, Черновецький дією своїх управлінь, закликає не платити за тепло і воду. По-друге, як завжди, команда мера продемонструвала свою зневагу до закладу культури", - стверджує О.Бригинець.
Депутат зауважує, що навмисно і ненавмисно нинішня міська виконавча влада робить все можливе, щоб ускладнити життя закладам культури, навіть, коли зі заклади виконують всі не надто легкі для них фінансові навантаження, як сплата комунальних тарифів.
"Чиновники люблять перекладати відповідальність за свої вчинки на інших – цього разу відповідальність за несплату за несплату комунальних платежів несе заклад культури єдина книгарня, яка залишилась на Хрещатику - "Знання", - обурюється О. Бригинець.
Депутат звернувся до мера: "Я завжди закликав Черновецького знайти гроші для закладів культури. Цього разу прохання більше дивне: Леоніде Михайловичу, дайте грошей власним управлінням, бо інакше ви заморозите не лише працівників книгарні, а й найбільш прогресивну частину киян – читачів".